Etusivu / Päätöksenteko / Kunnanhallitus

 

Vaakunakuva2.jpg

Kunnanhallitus

Rautjärven kunnanhallitus
2017 - 2021

Varsinaiset jäsenet

Taina Lonka, pj
Teemu Europaeus, 1 vpj   teemueuropaeus@gmail.com
Mikko Kyröläinen, 2 vpj     mikko.kyrolainen@simmes.fi
Minna Rasimus                 minttu.rasimus@gmail.com
Harri Huhtanen                  harri.huhtanen@pp1.inet.fi
Timo Paajanen                  timo.paajanen@rautjarvi.fi
Mirja Vaittinen                   mirjah.vaittinen@elisanet.fi

Varajäsenet

Maria Wallenius
Hannu Hyrkäs
Jarmo Kolehmainen          jarmok37@gmail.com
Anita Puhakka                   anitahelena54@gmail.com
Pasi Viinanen
Ossi Tauriainen                 ossi.tauriainen@gmail.com  
Josefina Nissilä                 josefina.nissila@hotmail.com

 

20171219083857202_0002.jpg

Kokousajat 2019

  • 7.1.2019
  • 21.1.2019
  • 11.2.2019
  • 4.3.2019
  • 25.3.2019  tilinpäätös
  • 8.4.2019
  • 6.5.2019
  • 27.5.2019
  • 17.6.2019
  • 5.8.2019

 

Hallituksen kokoukset pidetään pääsääntöisesti maanantaisin klo 14.00. Kokoukset eivät ole julkisia. Esityslistat ja pöytäkirjat julkaistaan kunnan nettisivuilla.

Takaisin ylös